HAPPY SKI SPORT s.r.o.

774 493 483 774 493 *** show
kariera@happysport.cz
Volné pozice - 10

O společnosti

 Věříme, že lyžování není jen sport a příjemný pohyb na čerstvém vzduchu, ale hlavně skvělá příležitost užít si volný čas s rodinou či přáteli.   Chceme, aby se lyžování v Čechách dál dařilo jako dosud, a proto podporujeme rodinné a dětské lyžování. I Happy Sport založila rodina vášnivých lyžařů, proto se dobře vyznáme v jejich potřebách. 

 Prodáváme, půjčujeme a servisujeme použité i nové lyžařské vybavení v široké škále cen. Chceme totiž, aby si kvalitní vybavení mohlo dovolit co nejvíce lidí. Víme, že aktivní lyžování může být nákladné a tak chceme, aby lyže dlouho vydržely. I proto je servisujeme na kvalitních strojích, které je neničí. 

Pomáháme lidem s přípravami na cestu, dáváme tipy, co si s sebou sbalit, kudy jet, kde se ubytovat a jak se učit lyžovat. Pracujeme na službě, která by zákazníkům umožnila si v Praze lyže vybrat a pak si je nechat poslat na hory. Tam by na ně čekaly připravené třeba i s permanentkou a pojištěním. Jsme zkrátka parťákem, který všem usnadňuje rozhodování, jestli vůbec vyrazit. 

Chceme, aby si všichni lyžování a pobyt na horách co nejvíce užili. Proto jako odborníci dbáme na to, aby vybavení, které si od nás zákazník odnese, bylo vždy pro něj to nejvhodnější. Víme, že jedna nepříjemná zkušenost se špatně padnoucí botou nebo příliš dlouhou lyží může člověka zbytečně odradit. 

Sami jsme zapálení lyžaři, proto dobře rozumíme tomu, co je pro ně v zimě nejdůležitější – lyžovat. Reklamace vyřizujeme okamžitě, nebo zapůjčíme náhradní lyže. Použité lyže si od nás vždy odnesou už servisované a připravené tak, že s nimi mohou rovnou na sjezdovku. 

Navazujeme spolupráce se školami a dětskými domovy, poskytujeme jim slevy nebo jim rovnou lyže dáváme zdarma. Tak podporujeme nejmladší generaci budoucích lyžařů

Ve firmě lyžování milujeme a v našich zaměstnancích tuto lásku podporujeme. Mají tak třeba možnost zdarma si vyzkoušet naše produkty, protože dbáme na to, aby s nimi měli osobní zkušenost. Obsluha pak může zákazníkům poradit vybavení, které jim sedne a oni si tak lyžování maximálně užijí. 

Veškeré použité zboží před prodejem důkladně servisujeme, seřizujeme na speciálních strojích a vydáváme osvědčení o seřízení. Kvalitní servis je klíčový pro dobrý pocit z lyžování i v případě pojistné události. Bezpečnost našich zákazníků je podmínkou pro to, aby si lyžování zamilovali jako my.