Hledáme markeťáka/čku

20. 9. 2022

Popis pracovní pozice

Miluješ hory a lyžování? Hledáš přátelský kolektiv, který dýchá pro stejnou věc a při práci se umí skvěle bavit?
Jsme rodinná firma, která za dob, kdy se stály fronty na banány, začala dovážet a půjčovat zimní vybavení v České republice, aby si každý mohl užít zimní pohody na horách se svými blízkými.

Do našeho týmu v Happy Sportu hledáme markeťáka/čku, kterého/ou baví vymýšlet, psát, zkoušet a neustále zlepšovat výsledky.

Co od tebe očekáváme:

  • organizovaného jedince, který si dokáže udělat fárplán na základě podnětů z firmy a vše s předstihem dotáhne.
  • nemusíš být superman/ka, co umí výkon, grafiku, copy a brand strategii i DTP. Spíš dotahovač se zkušenostmi v marketingu –  třeba copywriter, obsahový specialista, social manager, email marketing.

Máme grafika i výpomoc s copy, ale pochopitelně si můžeš cokoliv z toho přebrat, podle tvých zkušeností a zdatnosti.

  • potřebujeme někoho in-house, kdo nejen navnímá denno denně co se děje, ale převezme otěže obsahu, socek a začne rozvíjet zodpovědně i mailové kampaně.
  • někoho kdo převezme nápady a přidá špetku koření, dotáhne vše do zdárného konce a nechá si záležet i s vyhodnocením. Někoho kdo spíš “otravuje” s tím, co by chtěl ještě udělat, než aby mu/jí někdo stál za zády a říkal co má dělat.
  • Prostě akčního markeťáka, který každý týden dotáhne další produkce, dá si status s našim „brand guru“ a hned se pustí do dalších nápadů.

Máš zkušenosti ze samostatné marketingové produkce? Prokazatelné dotažení projektů a vztah ke sportu?

  • Tvorba obsahu, jednodušší grafika
  • Spolupráce s partnerskými weby / firmami
  • Částečně linkbuilding
  • Tvorba videoobsahu / focení
  • Recenzování lyžařských středisek (prostě někam vyjet, napsat, nafotit, natočit recenzi z místa)
  • Komunikace s dalšími lidmi v týmu (social ads specialista, seo, …)

Pak tě chceme poznat!

Jedná se o plný pracovní poměr. Minimálně na začátek určitě převážně v našich kancelářích v PRAZE Řepích. Práce z domova později pochopitelně možná. Nikoho hlídat nechceme:).

Zaujala tě tahle pozice? Pak stačí poslat CV, orientační platové očekávání a odpovědět na pár otázek. Rádi se s vybranými kandidáty setkáme.

Napište nám:

  • Co je tvůj největší pracovní úspěch? Čím by ses rád/a pochlubil/a?
  • V čem jsi pracovně nejsilnější a věříš si?
  • V čem je podle pohledu zvenku Happy Sport super?

Odpovíme všem a rádi se potkáme s těmi co nás zaujmou. Budeme se na tebe těšit.

Co ti nabízíme?

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v mladém kolektivu s neformální atmosférou
  • zaměstnanecké slevy na nákup našeho sportovního zboží
  • půjčování a servis lyží zdarma
  • příspěvek na kartu MultiSport pro aktivní odpočinek.
  • nástup dohodou

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak rychle pošli odpověď a nezapomeň připojit svůj profesní životopis s fotografií.

Lokalita