Prodavač ve specializované prodejně

12. 5. 2022
20000 Kč

Popis pracovní pozice

Freeskier.cz je online magazín, e-shop a kamenná prodejna specializující se na vybavení pro freeskiing a skialp. Klasické lyže, snowboardy ani běžky u nás nenajdeš. Prodáváme pouze freestyle, freeride, skialp lyže a další vybavení, které k tomu patří. Na zimní sezónu hledáme do prodejny ideálně nadšence a zkušeného lyžaře, který se ve freeski prostředí pohybuje. Ale vše se dá naučit. Nebráníme se tedy ani lyžařskému začátečníkovi, který slyší slovo „freeskiing” poprvé v životě. Hlavní je chuť naučit se něco nového a odhodlání nahlédnout do tohoto specifického lyžařského odvětví.

Co bude náplní tvé práce:

Staneš se odborníkem, který bude našim zákazníkům pomáhat s výběrem zimního sportovního vybavení.
Budeš průběžně doplňovat zboží a starat se o pořádek na prodejně.

Co od tebe očekáváme?

Chuť naučit se vše o lyžích a dalším lyžařském vybavení.
Příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky.
Spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, zodpovědnost a bezúhonnost.

Co ti nabízíme?

Práci/brigádu přes zimní sezónu od 1. 10. 2022 do 31. 3. 2023 na 60% úvazek.
Prodejna bude otevřena ve všední dny od 14:00 do 19:00.
Půjčování a servis lyží zdarma.
Zvýhodněné ceny na náš sortiment.

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak rychle pošli odpověď a nezapomeň připojit svůj profesní životopis s fotografií.

Lokalita

Photos