Obsluha půjčovny Praha Modřany – senior

24. 7. 2023
44000 Kč

Popis pracovní pozice

Miluješ hory a lyžování? Hledáš přátelský kolektiv, který dýchá pro stejnou věc a při práci se umí skvěle bavit?
Jsme rodinná firma, která za dob, kdy se stály fronty na banány, začala dovážet a půjčovat zimní vybavení v České republice, aby si každý mohl užít zimní pohody na horách se svými blízkými. Hledáme nové kolegy, kteří mají rádi výzvy a umí zabrat, když je potřeba. Předností je, umět si dobře organizovat práci a přemýšlet u ní.

Co bude náplní tvé práce:

  • staneš se odborníkem, který bude našim zákazníkům pomáhat s výběrem zimního sportovního vybavení (všechno tě naučíme),
  • budeš průběžně doplňovat zboží a starat se o pořádek na prodejně

Co od tebe očekáváme?

  • příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníky
  • pozitivní uvažování
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • bezúhonnost

Co ti nabízíme?

  • mzdu 44 000 Kč
  • práci v mladém kolektivu s neformální atmosférou
  • zaměstnanecké slevy na nákup našeho sportovního zboží
  • půjčování a servis lyží zdarma
  • příspěvek na kartu MultiSport pro aktivní odpočinek.
  • nástup dohodou

Pokud tě naše nabídka zaujala, tak rychle pošli odpověď a nezapomeň připojit svůj profesní životopis s fotografií.

Lokalita